cz

Překlad (translations)

Luže

Strom splněných přání

Jako již tradičně i tento rok – tyto Vánoce – připravujeme, ve spolupráci s Mladými hasiči SDH Luže pod vedením Šárky Tererové, Aleny Bulvové a Míly Šímové, STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ.

Strom splněných přání

Jako již tradičně i tento rok – tyto Vánoce – připravujeme, ve spolupráci s Mladými hasiči SDH Luže pod vedením Šárky Tererové, Aleny Bulvové a Míly Šímové, STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ.

Většina z Vás už ví, o co jde, ale pro připomenutí uvádíme, že se jedná o obdarování seniorů z Domu klidného stáří Glossus a Domu s pečovatelskou službou v Luži. Kromě těchto seniorů bychom Vás rádi vyzvali – pokud víte o někom starším v našem okolí, který by si také zasloužil dárek, dejte nám, prosím, vědět. Ať uděláme radost co největší, budou přece Vánoce…

Dále pak přijďte na první adventní neděli 28. 11. 2021 na náměstí v Luži, kde bude probíhat tradiční vánoční jarmark, součástí kterého bude slavnostní rozsvícení vánočního stromu a rozebrání rozvěšených přáníček, ve kterých najdete přání jednoho z našich seniorů. Na Vás je potom zajištění tohoto přání (dárku) a odevzdání zabaleného a popsaného dárečku do Turistického informačního centra, kde všechny dárečky shromáždíme. Těsně před Vánoci tyto dárečky naši mladí hasiči předají společně s vánočním přáním a koledou. K dárečku můžete připojit i své vlastní přání, vzkaz nebo drobnost, kterými můžete radost seniorů zdvojnásobit.

Velice Vám děkujeme za spolupráci při této již tradiční radost rozdávající akci.

Datum vložení: 19. 10. 2021 9:31
Datum poslední aktualizace: 20. 10. 2021 20:54