cz

Překlad (translations)

Luže

Luže zavádí rozhlas do kapsy

Prostřednictvím SMS budete vědět o všem důležitém.

NÁVOD NA REGISTRACI NALEZNETE ZDE. pdf, 289 kB

ROZHLAS DO KAPSY – DŮLEŽITÉ INFORMACE ZDARMA VE VAŠEM MOBILU

Město Luže zavádí od června nový systém informování občanů a to SMS InfoKanál. Pomocí tohoto systému, který je doplňkový k ostatním informačním kanálům (rozhlas, rádio, zpravodaj), chceme jednoduše, rychle a efektivně informovat občany o všem důležitém, co se v našem městě děje.

Prostřednictvím SMS zpráv tak budete moci získat informace o plánovaných odstávkách vody či elektřiny, změnách ordinační doby lékařů, stánkových prodejích či kulturních a sportovních akcích. SMS InfoKanál bude také sloužit pro krizové řízení v případě povodní či jiných mimořádných situacích.

Pro odběr těchto zpráv stačí zaslat registrační zprávu (návod vnaleznete v přílženém letáku ve zpravodaji), cena regIstrační SMS je dle běžného tarifu Vašeho operátora. Odběr SMS zprav je zdarma. Více informací nalezente na www.luze.cz  neno v přiloženém letáku.

Leták.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 289,22 kB